Wordpress Eklentileri #1 | Yoast Seo

wheeze

Üye
Katılım
21 Şub 2024
Mesajlar
100
Tepki
0
Puan
16
Ticaret: 0 / 0 / 0
Yoast SEO - Wordpress SEO Eklentisi

1629222396197.pngYoast SEO, web sitenizin arama motorları üzerinde daha iyi sıralama elde etmesini sağlamak için uygulayacağınız pek çok SEO işleminde size son derece başarılı şekilde eşlik edebilecek harika bir eklentidir.

Yoast SEO eklentisi ile WordPress sitelerinizde yayınlayacağınız içerikleri Google algoritmalarına uyumlu hale nasıl getirebileceğinizi yoast paneli üzerinden takip edebilirsiniz. İlgili panelin size sağlayacağı algoritma metrikleri ile içeriğinizi ne şekilde optimize edebileceğiniz anlık olarak takip edebilir ve Google güncellemelerinin gerisinde kalmaktan korunabilirsiniz.

Yoast SEO ile otomatik olarak site haritası oluşturabilir, robots.txt ve httaccess dosyalarınızı düzenleyebilir, meta etiket ve başlık görünümlerinizi düzenleyebilir ve arama motorlarının hangi sayfa, içerik ve kategorileri indeksleyebileceğini kolayca kontrol edebilirsiniz.

Ücretsiz versiyonuna ek premium versiyonuda satışta olan Yoast SEO premium ile birden fazla anahtar kelime hedeflemesi yapabilir ve 301 yönlendirmelerini Yoast SEO’nun kontrolüne bırakabilirsiniz.

WordPress alt yapısını yeni kullanmaya başlamış kullanıcıların dahi kolaylıkla kontrol edebileceği ve websiteleri için son derece başarılı SEO otomatikleştirmeleri barındıran bu eklenti ile SEO çalışmalarınızı kolayca yönetebilirsiniz.
 

Bu konuyu okuyan kullanıcılar

Benzer konular

Üst